Telf: 098 332 0445
Ubicación
Año de construcción
Tamaño de garajes
Tamaños de tierra
Caracteristicas
Precio

En İyi 10 Ebeveyn Kontrolü Uygulaması: iOS ve Android 2024

En İyi 10 Ebeveyn Kontrolü Uygulaması: iOS ve Android 2024

Yeni eğitim öğretim yılında diğer dalların açılması düşünülmektedir. SINIF GÖRME ENGELLİ ÖĞRENCİLERE ÜREME BÜYÜME VE GELİŞME ÜNİTESİNİN ÖĞRETİMİ Mustafa SÖZBİLİR Fatih YAZICI Şeyda GÜL efe.atauni.edu.tr Bu çalışma TÜBİTAK tarafından 114K725 no lu proje kapsamında desteklenmektedir. Sizin ve bilgilerinizin güvende kalması için kapsamlı testlere dayanan dürüst, doğru ve uygulanabilir bilgilerle siber güvenlik hakkında daha bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmak. Bulut tabanlı kontrol panelinizden çocuğunuzu takip edebilir ve kısıtlama koyabilirsiniz. Uygulamayı Android’e indirirseniz uygulamayı kurmak için telefona erişiminizin olması gerekir. IOS cihazlarda ise çocuğunuzun iCloud hesabına erişiminiz olduğu sürece, cihaza fiziksel erişiminiz olmasa bile uygulamayı yükleyebilirsiniz. Bilgiye sınırsızca ulaşabilme, çocuklar için fazlasıyla zararlı olabilmektedir. Hakkında bir şeyler öğrenmeye bir Google araması kadar yakın olurlar.

  • Sürekli olarak Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘in gereksiz olduğunu düşündüğü yedeklemeler yapan müşterilerin aldığı hizmet/hizmetler haber vererek/haber vermeksizin askıya alınabilir/sonlandırılabilir.
  • Testlerimde hızım uzaktaki sunucu bağlantılarında bile ortalama %19 düşmüştü.
  • Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
  • Uygulamayı test ederken 14 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlandım ve yazılımın nasıl çalıştığı ve ne tür veriler topladığı konusunda yeterince bilgi edindim.

Bu uygulamanın özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için cihazda root işlemi yapmak gerekiyor. MSpy bunun güvenli bir şekilde nasıl yapılacağını kısa ve net şekilde anlatıyor. Uygulamanın yüklenmesi ve çalışmaya başlaması birkaç dakika bile sürmüyor. Bence biraz daha geliştirilmesi gereken bir özellik, SOS özelliğiydi. Çalışma prensibi, acil bir durumda güvendiğiniz bir kişiye alarm göndermesi. Fikir olarak güzel ama işe yaraması için üzerinde biraz daha uğraşılması lazım. Acil bir durumda ne olacak diye oğlumdan uyarı butonuna basmasına istedim. Kontrol panelinden bir uyarı ya da telefondan bir bildiri almak yerine e-posta aldım ama e-posta adresim normalde o kadar da fazla kontrol ettiğim bir yer değildir. SMS seçeneği de mevcut ama çocuğun SMS’i bizzat göndermesi gerekiyor. Ekran süresine öncelik verdiğim benim hanemde, Qustadio test ettiğim diğer her uygulamaya kıyasla daha iyi bir performans gösterdi.

Reseller hosting hesabı alıyorsanız, kendi müşterilerine destek vermekle sorumlusunuz. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, reseller hosting kullanıcılarının müşterilerine destek vermeyecektir. Eğer herhangi bir reseller hosting kullanıcımızın müşterisi bizimle iletişime geçerse, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, kendi müşterinizle ilgilenene kadar hesabınızı askıya alma hakkına sahiptir. Ayrıca, reseller hosting kullanıcılarımız, kendi müşterilerinin sitelerinin içeriklerinden kendisi sorumludur. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, hiçbir şekilde reseller hosting kullanıcılarının müşterilerinin yapacağı illegal davranışlardan ve sözleşmeye aykırı davranışlarından sorumlu tutulamaz. 7/24 destek kavramı, telefonla her aradığınızda ulaşacağınız/destek bildirimlerinize anında cevap alabileceğiniz anlamına gelmez. Destek ekibimiz bildirimlerinizi elinden geldiği kadar hızlı şekilde yanıtlamaya çalışmaktadır. 7/24 destek, mesai saatlerine bağlı kalınmadan çalışıldığını gösterir ve destek ekibinin yoğunluk durumuna göre destek bildiriminize alacağınız cevap istisnai durumlar oluşmadıkça en fazla 24 saattir. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘nden hizmet aldığınız sürece, aldığınız hizmetin bedelini Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘ne ödemeyi kabul ediyorsunuz.

Günlük sınır koyma, cihazların ne zaman kullanılabileceğine dair detaylı takvim oluşturma ve çocuklarımın aşırı fazla zaman geçirdiğini düşündüğüm uygulamaları kısıtlama konusunda en iyi esnekliği o sağladı. Süre sınırı dolduktan sonra bile hangi uygulamaların çalışacağını seçebiliyordum. Bu benim için önemliydi çünkü bunun sayesinde telefonlarındaki arama ve rehber uygulamalarını açık tutabilmek mümkün oldu. Bu her ebeveyn kontrolü uygulamasında vardır diye düşünebilirsiniz ama test ettiğim çoğu uygulamada bu seçenek yoktu ve süre sınırından sonra telefon tamamen kilitleniyordu. Gördüm ki birçok ebeveyn kontrolü uygulaması, internet sitelerinde yapabildiklerini iddia ettikleri çoğu şeyi aslında yapamıyor. Çoğu abone olmanız için herhangi bir sebep sunmuyor ve uygulamalarını kullanmadan bile rahatlıkla erişebileceğiniz veriler sunuyor. Bunların arasından sıyrılıp en iyi ebeveyn kontrolü uygulaması olan Qustodiu’ydu. 30’dan fazla kategoriye sahip web filtresi, çok sayıda ekran süresi aracı ve her türlü veriyi görmeyi kolaylaştıran kontrol paneliyle 2024 yılının 1 numaralı ebeveyn kontrolü uygulaması olmayı başardı. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.

Sürekli olarak Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘in gereksiz olduğunu düşündüğü yedeklemeler yapan müşterilerin aldığı hizmet/hizmetler haber vererek/haber vermeksizin askıya alınabilir/sonlandırılabilir. Bu madde, yedekleme hizmetinin yedekleme amacı dışında kullanarak sunucuya zarar verildiği taktirde geçerlidir. G) Sanal sunucularda sürekli yüksek işlemci ve bağlantı kullanımı yasaktır. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, haber vererek veya haber vermeksizin herhangi bir hizmeti, geri ödeme yapmaksızın veya kısmi geri ödeme yaparak, sebep göstermeksizin, istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.

OnayHost tarafından verilen hizmetlerin vergileri hesaplanarak ödeme sayfalarında belirtilir. Kullanıcı kredi kartı, banka havalesi veya nakit gibi ödeme kanallarıyla ücreti OnayHost’a ulaştırır. OnayHost ödemenin yapılmasına kadar hizmeti başlatmama veya durdurma hakkını saklı tutar. OnayHost gerekli gördüğü durumlarda hizmet ücretlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hizmet bitiminden itibaren yenileme işlemi ve ödemesi 1 gün içinde yapılmayan hizmetler durdurulur, 7. Gün verilen hizmet tamamen sona erdirilerek web site(leri) bulunduğu sunucudan tamamen kaldırılır.

Bunlara Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘e herhangi bir Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri görevlisinin sebep olacağı veri kayıpları, gecikmeler, kesilmeler, hatalı bilgi teslimatı da dahildir. Kişilerce elde edilmesi durumunda Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri sorumluluk kabul etmeyecektir. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri’den hizmet aldığınız taktirde, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri veya çalışanları aleyhine ticari itibarı zedeleyici her türlü yorum, davranış, ilan, afiş, yazı, söz gibi fiillerden kaçınacağınızı taahhüt etmektesiniz. Bu gibi durumlarda, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri, sizden, oluşan zararı karşılamanızı talep edebilir. Hesabınızda bulunan krediyi bizden alabileceğiniz hizmetler için kullanabilirsiniz fakat erken sonlandırılacak hizmetler için iade yapılmayacak veya hesabınıza kredi eklenmeyecektir. Siteye girmenize engel olabilecek bir diğer şey, bulunduğunuz ülkenin kumar oynamayı yasaklaması olabilir. Örneğin Tayland ve Kamboçya, ülkeyi ziyaret eden yabancıların kumar oynamasına izin verirken bunu vatandaşlarına yasaklar. Çin, Kıbrıs, BAE ve Brunei gibi bazı ülkelerde kumar toptan yasaktır. Eğer Bet365’in engelli olduğu bir ülkeye seyahat edecekseniz, bu siteye bir VPN’le eriştiğinizde yasal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi sorunlardan kaçınmak için blackjack online oynamadan önce yerel kanunları kontrol etmeniz tavsiye olunur.

Sipariş sırasında Kullanıcı tarafından tercih edilen hizmet periyodu (aylık sipariş/yıllık sipariş) bitiminde sona erer. Hedefimiz bu sektörde lider firmalar arasında yer alarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunup müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapıp, ürün ve servislerim kısmından hizmetinizin iptali ile ilgili talep iletebilirsiniz. Sunucu, VPS ve VDS ürünlerinizde ödeme tarihinden 7 gün öncesinde iptal talebi vermeniz gerekmektedir. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘den hizmet alarak, Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘e herhangi bir yasal yükümlülük vermemeyi kabul ediyorsunuz. Böyle bir durumda, bütün mahkeme ve avukat masraflarını talep edilen süre içinde karşılayacağınızı taahhüt ediyorsunuz.

Bilginiz dâhilinde alan adınızın kaydının ve direkt veya endirekt olarak kullanımının herhangi bir üçüncü şahısın hukuki haklarına zarar vermeyeceğini belirtiyor ve kabul ediyorsunuz. Ayrıca bilginiz dâhilinde alan adınızın herhangi kanuni olmayan bir amaç için kayıt edilmediğini ve kullanılmayacağını belirtiyor ve kabul ediyorsunuz. Alan adınızın kanuni olmayan bir amaç için kullanıldığının veya herhangi bir diğer kullanım şartnamesine uymadığının tespitinin yapılması durumunda alan adınızı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Yinelenen yedeklemeler bir önceki yedeklerin üzerine yazılır ve alınan yedekler yalnızca bir hafta saklanmaktadır. Buna rağmen hatalardan ve yedeklenmelerden dolayı oluşabilecek eksikliklerden OnayHost hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda Kullanıcı kendi aldığı yedekleri kullanacağını beyan ve kabul eder. Kullanıcının yedeklemeyi bilmemesi, ya da nerden ve nasıl yedekleyebileceğini bilmediği zamanlarda OnayHost’dan bilgi istemesi gerekmektedir. Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri ‘in aldığınız hizmeti kapsamayan konularda herhangi bir destek sağlamayacağını kabul ediyorsunuz. Alınan hiçbir barındırma hizmeti için Venüs Yazılım Bilişim ve İnternet Hizmetleri‘in yazılım desteği sağlama ve kullanıcı işlemlerini yapma(mail hesabı açma/mail ayarı yapma, veritabanı oluşturma vb..) yükümlülüğü bulunmamaktadır. VDS/kiralık sunucu hizmetlerinde, sadece sistemin ilk teslim edildiği haline getirilmesi konusunda destek sağlanmakta, ek yazılım kurulumları-kullanıcı işlemleri destek kapsamına girmemektedir.

Deja una respuesta